image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мелітопольці працюють над поповненням Державної скарбниці

«Завдяки налагодженню активного діалогу з представниками бізнесових кіл, зменшенню фіскального тиску, реформування податкового законодавства та роботи центру обслуговування платників податків, у січні – березні  2016 року Мелітопольська  ОДПІ має позитивну динаміку наповнення державної скарбниці грошовими коштами у вигляді податків» зазначив начальник податкової Валерій Літинський

Державну скарбницю наповнюють 3,1 тис. платників податків – юридичних осіб та 15,7 тис. фізичних осіб —  суб’єктів підприємницької діяльності. За 3 місяці поточного року до Державного бюджету забезпечено надходження 87,8 млн.грн., що на 40,4 млн. грн більше минулорічного показника,  зокрема в березні спрямовано 41,8 млн. грн.

Питому вагу у сплаті до держбюджету займає податок на додану вартість, якого за 3 місяці надійшло понад 30,6 мільйонів гривень, зокрема у березні надходження склали 11,7 мільйонів гривень. Податку на прибуток спрямовано до державної скарбниці на суму понад 20,4 мільйонів гривень, Податку на доходи фізичних осіб сплачено майже 23,9 мільйона гривень. Вагомий внесок в наповненні скарбниці держави належить і військовому збору, надходження якого склали також більше 7,6 мільйонів гривень. Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло у січні-березні поточного року 105,5 мільйонів гривень.

Валерій Літинський  відзначив сумлінність платників Мелітополя та Мелітопольського району та висловив їм подяку за активну співпрацю в нелегкі часи для нашої держави. Адже від цього залежить стабільна робота закладів освіти, медицини, культури, своєчасна виплата зарплат працівникам бюджетної сфери, пенсій і соціальних виплат.