image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Спорт для всіх — спільна турбота!

3 [1]Щорічно відповідно до наказу Державної служби молоді та спорту України від 18.01.2012 № 208 в період з 01 по 30 квітня проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх — спільна турбота», мета якого — покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення країни, активізація процесів ремонту та облаштування простих спортивних споруд і майданчиків за місцем проживання.

Мелітопольський район щорічно бере активну участь у проведенні Всеукраїнського місячника.

В 2015 році завдяки цілеспрямованій діяльності мешканців району, більшість яких — це педагоги та учні навчальних закладів, в районі було упорядковано та відремонтовано 70 спортивних майданчиків.

Кількість осіб, які брали участь у проведенні місячника, становить 4479 (майже 9% від загальної кількості населення району).

Кращими за упорядкуванням стали спортивні майданчики спортивної бази села Тамбовка.

За підсумками проведення місячника в області Мелітопольський район посіл ІІ місце та увійшов до трійки лідерів нарівні з містами Мелітополь та Бердянськ. До речі, в 2014 році за підсумками зазначеного місячника в області район посіл ІІІ місце.

Районна державна адміністрація пропонує всім мешканцям Мелітопольського району взяти активну участь у квітні 2016 року в місячнику з упорядкування та ремонту спортивних майданчиків, на яких діти та молодь району надалі будуть удосконалювати свої спортивні здібності.

Спорт для всіх — це спільна турбота!!!