image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Єднання зусиль з надання соціальних послуг населенню

IMG_1774 (Копировать)07 квітня 2016 року, з ініціативи представника МБФ «Українська фундація громадського здоров`я» в м. Мелітополь,  представника  Благодійної організації «Все можливо» Сариніної Олени, за круглим столом Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч представників надання соціальних послуг населенню у рамках проекту з попередження та протидії гендерного насилля.

На засіданні були присутні представники кримінально-виконавчої інспекції, міського та районного центрів соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді, управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради, Мелітопольського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  Клініки дружньої до молоді, Мелітопольської центральної районної лікарні,  мобільної бригади соціально- психологічної допомоги.

IMG_1775 (Копировать)В ході зустрічі кожен з присутніх згадав випадок, коли йому довелося переадресувати клієнта до іншої інстанції задля надання конкретної допомоги у вирішенні його питання. Отже, головною метою зборів стало  налагодження особистих контактів та ознайомлення зі всіма видами послуг, які надає кожна з організацій для загальної злагодженості та результативності роботи.

 

Фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Мелітопольського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Запорізькій області Чеснок Юлія