image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конкурс!

muzei_болМелітопольський краєзнавчий музей запрошує взяти участь у конкурсі, присвяченому 95-річчю створення. Конкурс проводитиметься у номінаціях:
1. Номінація «Фото на згадку»
Приймаються фото на фоні музейної експозиції та будівлі музею. muzey.melitopolskiy@mail.ru або приносити особисто. Фото будуть розміщені на офіційній сторінці Музею http://vk.com/melitopol_museum для відкритого голосування, яке триватиме до 1 травня 2016 року 16.00.
2. Номінація «Поділися легендою з музеєм»
Приймаються раніше неопубліковані легенди, що стосуються міста та району. Надсилайте легенди на електронну адресу музею muzey.melitopolskiy@mail.ru або за поштовою адресою: Мелітопольський міський краєзнавчий музей, вул. К.Маркса, 18, м.Мелітополь, Запорізька обл., 72312.
3. Номінація «Експонат — музею»
Приймаються різні предмети, сімейні реліквії, витвори мистецтва тощо. Експонати приносити до музею особисто. До них просимо додавати коротку довідку про історію речі (кому належала, де зберігалася, як потрапила до родини тощо).
Кращі світлини та легенди будуть надруковані на сторінках газети «Новий день». Нагородження переможців відбудеться 18 травня 2016 р. під час святкування Міжнародного дня музеїв.