image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Все більше дітей страждає від жорстокості дорослих

imgpreviewНе припиняються випадки, коли дорослі б`ють дітей, знущаються над ними. І ця проблема загострюється. За даними секторами профілактичної роботи районної служби у справах дітей, в Мелітопольському районі останнім часом значно зросла кількість випадків насилля над неповнолітніми.

Про це під час навчання сільських та селищного голів повідомила завідувач сектора профілактичної роботи районної служби у справах дітей Тамара Шкурко. Так, у 2015 за рік було зафіксовано три повідомлення про жорстке поводження з малечею, з них жодне не підтвердилося. В 2016 році вже зафіксовано чотири підтверджених факти насилля над дітьми.

Тамара Шкурко наголосила, що всі, кому відомо про знущання над дітворою, можуть звертатися до служби у справах дітей за телефоном: 43-15-77 або до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номерами 43-13-94.

Після оголошення інформації до місцевих очільників звернувся голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик з проханням бути більш уважними до долі дітей та не приховувати факти насилля над ними.

Під час навчання голова Мелітопольської  райдержадміністрації Олександр Мангул попрохав сільських керівників надати інформації щодо стану вуличного освітлення в селах, яка необхідна для створення проекту з його відновлення. Він зазначив, що планується замінити кабелі, світильники, але поки що  невідома точна сума, яка необхідна на ці роботи.

Учасники навчання також обговорили підготовку до  заходів, які відбудуться на територіях з нагоди Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.