image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У ТДАТУ пройшов англомовний брейн-ринг для школярів

IMG_4668 [1]У рамках відзначення року англійської мови в Україні 7 квітня 2016 р. викладачі кафедри іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету організували та провели краєзнавчий брейн-ринг англійською мовою, основу якого склала інформація про історію та реалії Великої Британії.

До участі у брейн-рингу були запрошені учні старших класів Запорізької області: колегіуму «Джерело» (с. Терпіння), НВО «Таврія» (с. Констянтинівка) та студенти напряму підготовки «Облік і аудит» ТДАТУ.

IMG_4664 [1]Захід розпочався інтерактивною бесідою про важливість вивчення англійської мови у сучасному глобалізованому світі. Змагальна частина брейн-рингу складалася з восьми раундів, які були присвячені традиціям та звичаям британців, головним історичним та культурним подіям Британії та її визначним пам’яткам, складним та цікавим аспектам лексикології, топоніміки та фразеології англійської мови. Учасники з особливим захопленням відповідали на питання про англійські традиції, магічні цифри,  прислів’я та ідіоми. Усі питання раундів були наочно та яскраво презентовані на екрані й містили додаткову графічну інформацію для роз’яснення правильної відповіді аудиторії.

Слід відзначити, що палкі обговорення та швидкість реакції капітанів команд, традиційні для брейн-рингів, були не єдиними перлинами зустрічі. Вже після першого раунду напруга суперництва зникла, поступившись дослідницькому захвату й ігровому азарту, коли усі три команди разом шукали 1 [1]відповіді на найскладніші питання. А студенти ТДАТУ з глядацької аудиторії із запалом надавали «підтримку залу» як своїм колегам-першокурсникам, так і школярам, і приносили їм бали за правильні відповіді. Дружня атмосфера втілилася у результатах гри – 1 перше та 2 других місця.

3 [1]За підсумками брейн-рингу перше місце отримала команда колегіуму «Джерело» (с. Терпіння). Школярі були дуже задоволені своїми успіхами, адже  продемонстрували  не лише високий рівень підготовки з англійської мови та країнознавства, а й широкий загальний кругозір. Усі три команди були нагороджені дипломами університету та пам’ятними подарунками від кафедри іноземних мов.

Школярі та їх вчителі подякували викладачам кафедри за організацію заходу, побажали нам проводити більше таких змагань і обов’язково запрошувати їх до участі.