image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вдалий дебют у старшій віковій категорії

ima75ge [1]Мелітопольський каратист, кандидат в майстри спорту Артем Дурмаджи отримав срібло на відкритому чемпіонаті Запорізької області з військово-спортивного багатоборства.

Як розповів його тренер Андрій Жорняк, для спортсмена це були перші змагання у віковій категорії 18+.

— Змагання були непростими, тому що Артем перейшов у дорослу вагову категорію , але він достатньо впевнено провів бій. Ми працювали з Артемом над тим, щоб він зміг прилаштуватися до нових правил, тому що у рукопашному бої вони відрізняються від карате, — наголосив тренер.

Артем провів два бою і, незважаючи на те, що виступав не у своїй ваговій категорії, зміг досягти високого результату.

— Я повинен був змагатися у ваговій категорії до 65 кілограмів, а мене поставили у категорію до 70. Двоє боїв у мене пройшли чудово. В першому я отримав перемогу без проблем. А у другому суперником був іменитий спортсмен — чемпіон України з рукопашного бою, тому було складніше, — поділився своїми враженнями Артем.

Спортсмен зізнається, що техніка рукопашного бою йому дається важче, ніж навички карате, які він здобував впродовж 12 років.

Своїм результатом Артем Дурмаджи задоволений та зазначає, що не збирається зупинятися на досягнутому, тому продовжить свої тренування з карате та намагатиметься стати майстром спорту. Вже у травні він візьме участь у чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства.