image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Обільному склали перший житловий модуль для військових

IMG_9111 [1]У військовій частині, розташованій в с. Обільне, розмістили перший з двох житлових модулів для поселення військовослужбовців. 13 квітня очільник району Олександр Мангул та керівник апарату райдержадмі-ністрації Сергій Орловський простежили за ходом виконання робіт.

Олександр Мангул нагадав, що військовою частиною в Обільному опікується Запорізька обласна адмі-ністрація. Місцева та обласна влада вже намітили першочерговий план робіт з покращення умов побуту армійців та вже розмістили модуль для їх проживання. Кошти на придбання модулів для розміщення особового складу цієї частини було виділено з фонду оборони Запорізької області.

Тепер в модульній казармі може проживати приблизно тридцять осіб. Фахівці розповідають, що саму конструкцію легко переміщувати з місця на місце, тому труднощів з її встановленням не виникало.

Старший майстер фірми «Рембуд» із м. Дніпропетровськ Олександр Щербіна розповів, що сама конструкція — це не що інше, як модульний блок, який розкладається в обидва боки та призначений для будь-яких цілей, як промислових, так і цивільних. Площа конструкції — 60 кв. метрів, і це приблизно трикімнатна квартира середніх розмірів.

В модульному містечку тепер є всі умови для нормального проживання наших військових. Приміщення об-ладнано душовою кабінкою з санвузлом, підведені водопостачання та електрика.

Неабияку підтримку військовим час-тинам постійно надають районні сільгоспвиробники, зазначив Олександр Мангул.

— Окремо хочу відзначити наших сільгоспвиробників, які, незважаючи на скрутні часи, знайшли можливість допомогти. Надати шефську допо-могу відгукнулися й голови сусідніх  районних адміністрацій.

Невідкладного ремонту потребують і транспортні засоби, які знаходяться у цій військовій частині. Але завдяки обласній та міській владі це питання зараз вирішується. Олександр Мангул підкреслив: «Наразі перший заступник голови облдержадміністрації Костянтин Бриль вирішує питання ремонту п’яти одиниць техніки на базі «Запо-різького автомобілебудівного заводу». Мелітопольський район взяв під свій контроль три одиниці техніки. Також я дуже вдячний міському голові Сергію Міньку та Мелітопольській міськраді за те, що вони допоможуть в ремонті трьох автівок».

Олександр Мангул також зробив висновок, що спільними зусиллями вдасться зробити ще чимало для наших воїнів.