image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Бізнес Мелітопольщини направив на соціальні виплати понад 105,5 млн. грн. єдиного соціального внеску

У І кварталі 2016 року суб’єктами господарювання м. Мелітополя та району до бюджету перераховано понад 105,5 млн. грн. єдиного соціального внеску. При цьому, лише у березні поточного року платники єдиного внеску   перерахувалибільше 36 млн. грн. Про це повідомив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський. Слід відзначити, що при зменшенні ставки єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування майже вдвічі, надходження ЄСВ у Мелітопольській ОДПІ, у порівнянні з відповідним періодом 2015 року, зменшилися лише на 22 відсотка.

Нагадаємо, що у 2016 році для всіх роботодавців встановлена єдина ставка єдиного соціального внеску – 22% до бази нарахування (раніше вона складала від 36,2 і до 49,7% відповідно до класу професійного ризику).

Крім того, скасовано утримання ЄСВ із заробітної плати (доходу) робітників, яке складало 3,6 %.

«Все це повинно стимулювати роботодавців до підвищення рівня оплати праці, виведення її з тіні та легалізації доходів найманих працівників, а отже, в бюджет надійдуть ще і додаткові кошти податку на доходи фізичних осіб» підкреслив Валерій Літинський

Ознайомлюватися із усіма змінами та інформацією щодо єдиного внеску можна на офіційному сайті органів ДФС за посиланням:http://sfs.gov.ua/, у банері «Законодавство» — «ЄСВ».