image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

28 квітня Всесвітній день охорони праці!

1430221691_vk80-2У 2016 році Всесвітній день охорони  праці проходить під девізом – «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Одним з індикаторів розвитку суспільства є стан здоровя населення, зокрема працюючого. За станом здоровя окремої  людини стоїть якість трудових ресурсів держави, продуктивність праці та обсяг валового внутрішнього продукту.

Психосоціальні ризики та стрес на робочому місці є одними з найскладніших питань у сфері охорони праці та здоровя, актуальність яких загальновизнана для всіх країн, професій та працівників.

Стрес – фізична та емоційна реакція організму, яка виникає тоді, коли посадові обов’язки  не відповідають здібностям, ресурсам і потребам працівника. Стрес на робочому місці не є виключно негативним явищем, проте надмірності неприпустимі.

Стрес на робочому місці може призвести до виникнення  безсоння, емоційного занепокоєння, мігрені, хронічної втоми, депресії, алергії, захворювань опорно-рухомого апарату, гіпертонії, виразкової хвороби шлунку, захворювань серцево-судинної системи, серцевого нападу, нещасного випадку та навіть самогубства.

Усі зазначені наслідки стресу на робочому місці негативно впливають на діловий імідж та конкурентоспроможність підприємства, а в грошовому еквіваленті призводять до значних фінансових втрат.

У сучасних економічних, політичних і соціальних умовах, що склалися в Україні, важливо під час планування своєї господарської діяльності враховувати наслідки стресів, від яких страждають працівники, отриманих на робочому місці та за межами підприємства.

Захистити і зміцнити здоровя, добробут і продуктивність як всього колективу, так  і кожного окремого працівника неможливо     без розуміння природи стресу і механізмів його впливу на людей та підприємство, а також без добре спланованої  програми, яка пом’якшить його наслідки на згубні наслідки, що більш важливо, попередить їх.

Робоче місце одночасно є значним осередком психосоціальних  ризиків і ідеальним місцем для їх усунення.

Вчасне розпізнання залежності стану працівника від стресу, який він отримав, може зберегти його життя або як мінімум здоровя.

Стрес – це виклик не лише працівнику, але й усім хто причетний до колективної праці. Управління стресом має стати основним пріоритетом як для роботодавців, так і для самих працівників.

Спеціаліст І категорії відділу з питань праці та соціально-трудових відносин О.В.Горєлов