image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

102 повідомляє

Коваль фСектори та служби Мелітопольського відділу поліції продовжують звітувати про результати праці.

Начальник сектор молодіжної превенції Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області капітан поліції Сергій Любишко повідомив про те, що в тісній взаємодії з іншими службами Мелітопольського ВП ГУНП, міською службою у справах дітей Мелітопольського міськвиконкому, міським відділом освіти, відділом опіки і піклування, міським відділ здоров’я  і іншими суспільними організаціями м. Мелітополя протягом п’яти місяців поточного року поліцейські проводили повсякденну роботу по профілактиці правопорушень і злочинів в підлітковому середовищі. Співробітниками сектору Мелітопольського ВП ГУНП проводилась профілактична робота в учбових закладах міста Мелітополя та Мелітопольського району. В ході проведення профілактичної роботи були виявлено та складено 45 адміністративних матеріалів за порушення батьківських обов’язків за ст. 184 КУпАП, вказані матеріали були направлені для розгляду до Мелітопольського міськрайсуду. За фактом розгляду за ними прийняті адміністративні стягнення у вигляді попередження — 29, штрафу -15. В зазначений період проводились профілактичні бесіди з неповнолітніми, які схильні до скоєння правопорушень, бродяжництва, жебракування.

Спільно з ССД м. Мелітополя було проведено 57 рейдів, направлених на профілактику адміністративних та кримінальних правопорушень в підлітковому середовищі, та відвідані неблагополучні сім’ї. Поліцейськими сектору молодіжної превенції Мелітопольського ВП були відпрацьовані заклади освіти, розважальні заклади в яких були виявленні порушення передбаченні ст. 178, 175-1 КпАП України, а саме складено адміністративних протоколів за ст. 178 КУпАП(розпивання спиртних напоїв у громадських містах) – 8, за ст. 175-1 КУпАП(куріння в заборонених місцях) – 9, ст. 180 КУпАП(доведення неповнолітніх до стану сп’яніння) – 3.

До МП Мелітопольського ВП ГУНП протягом 5 місяців надійшло 12 заяв та повідомлень про неповнолітніх, які самовільно залишають домівки, учбові заклади. В ході проведення оперативно – розшукових заходів встановлено місцезнаходження 11 неповнолітніх осіб.