image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підбили підсумки першості

598310207-300x175Підбиття підсумків 18 відкритої першості Мелітопольського району з футболу та жеребкування розіграшу кубка району обговорили члени районної футбольної федерації.

Зокрема, представники команд ознайомилися з остаточним розташуванням своїх збірних в турнірних таблицях та привітали один одного з успішним завершенням першості. За словами директора комунального закладу «Спорт для всіх» Володимира Бєлокопитова, цьогорічні змагання вдалося провести без традиційних претензій від команд. Здебільшого цього досягли завдяки прийнятим змінам в регламенті проведення турніру.

Тож підсумкові таблиці мають такий вигляд. Переможцем першості серед команд першої ліги стала збірна команда Фруктового та Долинського «Релакс-Юніст», яка набрала 36 залікових очок. Срібні нагороди вибороли спортсмени з Терпіннівської «Дружби» — 31 очко. І замкнули трійку призерів із 24-ма заліковими пунктами футболісти новенського «Союзу». Далі місця розподілилися так: збірна Відродження на четвертій позиції, «Таврія» з Новомиколаївки п’ята, команда Мирного посіла шосту сходинку, «Еліта» з За-річного сьома і замкнули турнірну таблицю футболісти збірної Ясного та Проміня «Могучий».

Змагання серед команд вищої ліги принесли такі результати. Чемпіонство впевнено вибороли гравці Костянтинівського «Фрунзе» — 43 очки. Із результатом в 34 залікових пункти на другому місці розташувався ФК «Руслан» з Веселівського району. Однак через те, що вони брали участь в змаганнях лише заради підтримання гарної фізичної форми для участі в першості Запорізької області, срібні нагороди дісталися новопилипівському «Колосу». Четверта позиція, проте бронзові медалі першості, дісталися збірній Вознесенки.

Далі команди розташувалися таким чином. ВВМ з Семенівки п’ятий, шосту та сьому сходинки з однаковою кількістю очок поділили «Авангард» з Новобогданівки та збірна Садового, «Україна» з Новгородківки зайняла передостанню сходинку і замкнули турнірну таблицю футболісти «Аграрія» з Трудового.

Під час наради представники команд провели жеребкування розіграшу кубка району з футболу. Пари команд, які зіграють на стадії однієї восьмої змагання, наступні: «Союз» — «Дружба», «Аграрій» — «Фрунзе», «Відродження» — «Колос», «Таврія» — «Україна», «ВВМ» — ФК «Садове», «Авангард» — ФК «Вознесенка», «Еліта» — ФК «Могучий», ФК «Мирне» — «Релакс-Юніст».

Ігри відбудуться 24 липня. Початок о 17 годині.