image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Визначено місце святкування Дня Незалежності

0d0c19531d6e29f793ed165732978408_XLПід час святкування 25-ччя Незалежності України Мелітопольський район приєднається до загальнонаціональних заходів.

Про це під час засідання організаційного комітету з проведення святкування визначної події в районі розповіла заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська.

Зокрема, мешканці району разом із всією державою заспівають гімн України та схилять голови під час хвилини мовчання за загиблими у зоні АТО. На святкуванні в центрі уваги будуть воїни АТО, молодь та районні активісти. Представники відділу культури, туризму та спорту райдержадміністрації розповіли, що захід буде містить чотири блоки: привітання, нагородження активістів, видатних мешканців району, вручення паспортів нового зразка молодим громадянам України, вшанування мешканців Семенівської сільської ради. Під час обговорення сценарію урочистостей голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул та голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик наголосили, що відзначення Дня Незалежності країни має пройти на високому рівні. У підсумку організаційного комітету було вирішено провести святкування 24 серпня у с. Семенівка. Урочистості розпочнуться з презентації відремонтованої дороги від Семенівки до Мелітополя. Після цього о 9.30 продовжаться святковим концертом біля Семенівського будинку культури.