image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Футбольна команда «Фрунзе» — краща в сезоні

IMG_005420-21 серпня в районі були підбиті підсумки першості з футболу, а також визначені переможці змагань за  Кубок Мелітопольського району.

Наймайстерніших сільських футболістів вітали голова Мелітопольської районної ради  Олександр Мордик, голова федерації футболу Геннадій Принус, чисельні спонсори та любителі цього виду спорту. У своєму виступі Олександр Мордик зазначив, що серед населення сіл футбол є дуже популярним. Він побажав спортсменам нових перемог та завжди залишатися вірними своєму захопленню.

Голова федерації футболу Мелітопольського району Геннадій Принус підкреслив, що без спонсорської підтримки розвивати футбол було б неможливо та висловив щирі слова вдячності сільгоспвиробникам, які залучають власні кошти для заохочення гравців.

Під час заходу дипломи, кубки та м’ячі були вручені командам-переможцям районної першості. Так, у першій лізі третю сходинку посіла команда з Нового, другими стали футболісти команди «Дружба» з Терпіння, перше місце вибороли спортсмени збірної Фруктового та Долинського «Релакс-Юніст». У вищій лізі трійка призерів має такий вигляд: третє місце дісталося ФК «Вознесенка», другими стали спортсмени «Колосу» (Новопилипівка), а перемогу здобула команда «Фрунзе» з Костянтинівки. Після привітань та церемонії нагородження, відбулися фінальні змагання на Кубок Мелітопольського району з футболу. Під час них на полі зустрілися «Фрунзе»  (Костянтинівка) та «Авангард»  (Новгородківка). У підсумку матчу з рахунком 5:1 перемогу та кубок району здобули костянтинівці.