image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Посилка з забороненим вмістом до засуджених Оріхівської виправної колонії (№88) не потрапила

?

Завдяки професіоналізму співробітників оперативного відділу Оріхівської виправної колонії (№88) попереджено чергову спробу доставки в установу заборонених предметів.

Так, під час проведення догляду харчової передачі, яку привіз мешканець м. Запоріжжя для засудженого С., в кондитерських виробах було виявлено та вилучено 2 загорнутих в поліетилен згортки з невідомою речовиною, ззовні схожою на наркотичну.

За даним фактом були викликані співробітники Оріхівського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області для прийняття рішення згідно чинного законодавства. Вилучені речовини та громадянин, який привіз заборонену передачу, були передані співробітникам поліції.

«Вилучення невідомої речовини з продуктів харчування, яка надійшла сьогодні в передачі, є підтвердженням того, що кожна посилка чи передача ретельно доглядаються співробітниками установи, а вони роблять свою роботу професійно і не допускають надходження заборонених предметів на територію охороняємого об’єкту», — зазначив начальник установи полковник внутрішньої служби Віталій Чорний.

Більше інформації на сайті: http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/zap/uk/indexми
Управління державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області