image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Мелітопольській виховній колонії пройшло закриття літньої Спартакіади

SAM_098222229 серпня 2016 року в Мелітопольській виховній колонії завершилась літня заочна Спартакіада серед засуджених.

З початку літа вихованки взяли участь у трьох етапах змагань, серед яких стрибки в довжину, бігу на  1500м, човниковий біг, згинанні та розгинанні рук в упорі, лежачі на підлозі, підтягуванні на поперечині, вісі на зігнутих руках.

Крім того була проведена довільна програма, яка включала в себе естафети, рухливі ігри, проведено ряд бесід,  вікторин на спортивну тематику, конкурс спортивного танцю, організовано перегляд художніх фільмів про спорт. Радіомережа МВК завжди розповідала про хід літньої Спартакіади та оголошувала результати змагань.

Підбиваючи підсумки спартакіади, 10 вихованок, які активно брали участь у змаганнях, були нагороджені грамотами за спортивні досягнення з обов’язкової програми.

«Під час командних ігор колектив засуджених стає більш дружнім, дівчата переживають одна за одну, вболівають, радіють перемогам. І водночас вони можуть виплеснути емоції, що добре впливає на їх психоемоційний стан»,  — розповіла начальник відділення установи Наталія Селезень.