image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Застосовують сучасні засоби використання водних ресурсів

img_1446Запорізьке обласне управляння водних ресурсів є одним із кращих в країні в напрямку втілення енергозберігаючих технологій та вдосконалення обладнання. Про це під час Всеукраїнської наради-семінару повідомили представники управління експлуатації водогосподарських систем Держводагентства України та Запорізького облводгоспу.

Захід проходив 15 та 16 вересня на території Мелітопольського та Якимівського міжрайонних водних господарств.

— Саме ці управління, які ми побачили, в них працюють висококваліфіковані фахівці, які не просто виконують свої функціональні обов’язки, а й запроваджують нове, знаходять альтернативні рішення, щоб підтримувати зрошувальні системи в робочому стані, — зазначив начальник управління експлуатації водогосподарських систем Держводагентства В’ячеслав Розгон.  А начальник Запорізького обласного управління водних ресурсів Володимир Шляховчук підкреслив, що такий досвід для колег з інших регіонів є дуже корисним, бо для деяких з них особливості роботи структурних підрозділів  облводгоспу стали справжнім відкриттям.

Під час нього представники установ, які забезпечують безперебійне зрошення сільськогосподарських земель, поділилися досвідом  з підвищення технічного рівня екс-плуатації водогосподарських систем та впровадження енергозберігаючих заходів. Начальник Мелітопольського міжрайонного управління водного господарства наголосив, що в нинішніх умовах дуже важливо вміти раціонально використовувати ресурси та постійно вдосконалювати свою роботу.

За інформацією Запорізького обласного управління водного господарства, впродовж року його структурні підрозділи постачають на поля області близько 90 мільйонів кубометрів води для поливу. Учасники семінару зазначили, що хоча їм доводиться працювати в нелегких умовах, вони й надалі в межах можливостей докладатимуть максимум зусиль для вдосконалення матеріально-технічної бази та застосування сучасних засобів у своїй роботі.