image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Привітали відважних бійців

img_0003Напередодні дня працівників цивільного захисту України, який щорічно відзначається 17 вересня, районні очільники привітали працівників Мелітопольського міськрайонного управління Державної служби надзвичайних ситуацій зі святом.

Голова райдержадміністрації Олександр Мангул та голова районної ради Олександр Мордик подякували рятівникам за постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом та зазначили, що від якості несення служби залежить спокій кожного селянина, кожного мешканця Запорізької області.

За високі показники і позитивні результати на службі, самовідданість, професіоналізм та відвагу, проявлені під час виконання службових обов’язків, почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації були нагороджені найкращі працівники управління.

Представники міської влади також привітали мелітопольських рятувальників з професійним святом.

— Від імені міського голови вітаю вас з прийдешнім святом. Місто може спати спокійно, поки на службі перебувають такі чудові фахівці. Дозвольте передати вам необхідне обладнання. Це мінімальний внесок, яким ми можемо полегшити вашу службу. Спасибі вам за те, що ви гідно несете весь тягар вашої служби, — подякував рятувальникам заступник міського голови Сергій Павленко.

В подарунок від міської влади співробітники ДСНС отримали генератор і теплову гармату для обігріву приміщень в холодну пору року. Також Сергій Павленко вручив грамоти та подяки кращим рятувальникам.