image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Валерій Літинський: «Наша задача — не тиснути на бізнес, а сприяти його розвитку»

dscn3Проблемні питання, які виникають у роботі суб’єктів господарювання, та шляхи їх вирішення обговорювалися під час зустрічі начальника Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерія Літинського з представниками бізнесу, яка відбулась 22 вересня 2016 року в приміщенні Мелітопольської ОДПІ.

У зустрічі взяли участь керівники одних з найкрупніших представників галузей народного господарства, які зареєстровані в Мелітопольській ОДПІ та провадять господарську діяльність на території обслуговування.

«Ціль сучасних реформ, які активно проходять у фіскальній службі, — це не тільки збільшення надходжень до бюджетів, а і ефективна взаємодія з бізнесом, і мінімізація безпосереднього втручання працівників служби в діяльність добросовісних платників. Наша задача — не тиснути на бізнес, а сприяти його розвитку. Сьогоденна позиція фіскальної служби базується на підтриманні відкритого діалогу з бізнесом для обговорення проблемних для підприємців питань та спільного пошуку оптимальних шляхів їх вирішення», — зазначив Валерій Літинський.

Під час зустрічі обговорювались питання відшкодування податку на додану вартість, електронного адміністрування ПДВ, земельного податку, податку не нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Учасники зустрічі розглянули низку питань, які потребують внесення змін до законодавчих актів, що дозволило б забезпечити стабільні та рівні умови для ведення підприємницької діяльності.

Так, представники сільськогосподарської галузі висловились за необхідність внесення змін до існуючої моделі оподаткування земельним податком, які б дозволили легалізувати найману працю, уникнути виплати заробітної плати в «конвертах», вивести з «тіні» недобросовісних платників та спростити оподаткування сільгоспвиробників.

Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський зазначив, що позиції і зауваження платників податків, які розглядались на зустрічі, будуть надіслані до Головного управління ДФС у Запорізькій області для врахування.

Присутні підприємці відмітили позитивну динаміку співпраці органів податкової служби з бізнес – спільнотою та виразили готовність до відкритого і конструктивного діалогу з податківцями.

dscn2dscn1