image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України»

ministerstvo-yustitsiyi-ukrayiniІнформаційний бюлетень «Офіційний вісник України» (далі — бюлетень «Офіційний вісник України») заснований Міністерством юстиції України та видається державним підприємством «Українська правова інформація».

Відповідно до Указів Президента України від 13 грудня 1996 року №1207 «Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України», від 10 червня 1997 року № 503/97 «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» надано статус офіційного друкованого видання, у якому двічі на тиждень публікуються державною мовою закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативний характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших органів, міжнародні договори України, які набрали чинності та рішення Європейського суду з прав людини.

В бюлетені «Офіційний вісник України», публікуються регуляторні акти, що не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Метою видання бюлетеня «Офіційного вісника України» є оперативне і повне забезпечення правовою інформацією органів державної влади, підприємств, установ і організацій, доведення актів законодавства України до відома громадян, упорядкування офіційного оприлюднення нормативно-правових актів, забезпечення регулювання суспільних правовідносин на основі чинних актів, запобігання перекрученням їх змісту, визначення порядку набрання ними чинності.

Бюлетень «Офіційний вісник України» виходить двічі на тиждень: як правило, щовівторка та щоп’ятниці згідно з графіком, який щороку готується державним підприємством «Українська правова інформація».

Офіційне оприлюднення нормативно-правових актів здійснюється після включення їх до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів із зазначенням присвоєного їм реєстраційного коду.

Отже, «Офіційний вісник України» — це український інформаційний бюлетень, щотижневе офіційне друковане видання, що засноване та видається Міністерством юстиції України, в якому публікуються державною мовою нормативно-правові акти, що надійшли до Мін’юсту та включені до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

Розповсюдження інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України» проводиться шляхом відкритої передплати та роздрібної торгівлі.

Передплатні індекси бюлетеня «Офіційний вісник України»:

40433 — в журнальній формі;

48345 — електронний варіант (на CD — диску).

Більш детальна інформація про бюлетень «Офіційний вісник України», зміст номерів та повні тексти нормативно-правових актів і законів, розміщених в бюлетені «Офіційний вісник України», приведені на офіційному веб-сайті: http://ovu.com.ua/.

Провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Ю.О. Селюкова