image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Команду Таврійського державного агротехнологічного університету визнано найкращими у конкурсі «Призовник – 2016»

dscn922423 вересня 2016 року у м. Запоріжжі на території військової частини пп В0105 комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради відбувся щорічний Обласний військово-спортивний конкурс «Призовник – 2016».

17 команд працюючої та студентської молоді призивного віку, які навчаються та допущені до служби у лавах Збройних сил України, отримали нагоду випробувати свій фізичний, духовний, морально-психологічний стан: мужність, рішучість, стійкість.

Завданням конкурсу є формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.

Організатори конкурсу наголосили на важливості реалізації цього патріотично-виховного проекту, який проходить у Запорізькій області з 2002 року. Участь у таких заходах формує глибокі та тверді патріотичні переконання, національну гідність, високі моральні якості, зокрема такі як: дисциплінованість, честь, героїзм, сила, патріотизм, мужність, стійкість на основі армійських і відновлених козацьких традицій.

Під час програми змагань команди з усієї області взяли участь у таких видах випробувань: конкурс строю та пісні, неповне збирання-розбирання на час АКС-74, нормативи у засобах захисту, надання першої медичної допомоги в умовах «бойових дій», стрільба в електронному тирі, підтягування на перекладині у бронежилеті, спеціалізований крос, військово-прикладна естафета.

У цьому році введення додаткових змагань з використанням військової амуніції та збільшення кількості видів змагань було здійснено у зв’язку з необхідністю більш широкої підготовки майбутніх бійців.

Таврійський державний агротехнологічний університет представила команда студентів під керівництвом старшого викладача кафедри ТСТТ Дерези Сергія Володимировича. До складу команди увійшли наступні студенти: Кліпілін Роман (41ПМ), Головченко Денис (12МБ ЕН), Тупозлєєв Роман (12МБ АІ), Джаврієв Айдин (31КН), Мовчан Артур (12САІ), Аметов Усеїн (53АІ), Антоненко Олександр (21СМП), Сапунов Олексій (31ПМ), Деревянкін Віталій (31КН) та Чугунов Сергій (11СПТ).

Відмінно команда університету проявила себе на змаганнях зі стрільби. Усі члени команди ТДАТУ влучно без єдиного промаху відстрілялись в електронному тирі і команда зайняла І місце в цьому виді змагань.

Добре команда виконала підтягування на перекладині у бронежилеті масою 12 кілограм. Представник команди ТДАТУ Кліпілін Роман переміг в особистому заліку, підтягнувшись 18 раз!

Не було рівних представникам команди ТДАТУ Головченко Денису і Чугунов Сергію при виконанні нормативів у засобах захисту.

Швидко та правильно Кліпілін Роман та Аметов Усеїн здійснили розбирання та збирання на час автомату АКС-74.

З повною віддачею кожен учасник команди проявив себе на своєму етапі військово-прикладної естафети, до якої входили: переміщення в окопі, збір та перенесення боєприпасів, метання гранати в ціль, біг та стрільба у зоні «хімічної атаки», переміщення по канату, евакуація потерпілого, укомплектування речового мішку. Лише два промахи з пейнтбольного маркера не дозволили команді зайняти перше місце у цьому виді змагань.

У сумарному заліку команда ТДАТУ (капітан Головченко Денис 12МБ ЕН групи) зайняла заслужене І місце з 12 збірних команд вищих навчальних закладів Запорізької області.

dscn9447