image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Правова допомога засудженим в Оріхівській виправній колонії (№88)

izobrazhenie-02429 вересня 2016 року, з метою забезпечення доступу засуджених, які відбувають покарання в  Оріхівській виправній колонії (№88) до правової інформації та реалізації права на безоплатну правову допомогу, в установі проведено правовий захід та прийом засуджених з особистих питань.

На заході були присутні юрисконсульт установи Юлія Горяєва, директор Першого запорізького місцевого центру з надання вторинної правової допомоги Ольга Бородіна та головний спеціаліст відділу організації надання вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Світлана Колеснікова.

Під час заходу засудженим було роз’яснено порядок надання вторинної правової допомоги та консультацій з правових питань, а також порядок призначення адвоката для захисту прав особи в суді за рахунок Державного бюджету України.

Представники Регіонального центру роздали засудженим інформаційні буклети «Права засуджених на безоплатну правову допомогу та порядок її отримання», а також провели анкетування щодо якості надання адвокатами системи безоплатної правової допомоги правових послуг.

Більше інформації на сайті: http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/zap/uk/indexми
Управління державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області

izobrazhenie-039