image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Дружелюбівському виправному центрі (№ 1) проведено загальний обшук

imag035830 вересня 2016 року в Дружелюбівському виправному центрі (№1) відбулися збори персоналу установи за умовним сигналом «Буря».

Так, о 05 годині 45 хвилин ранку, під керівництвом начальника установи підполковника внутрішньої служби Сергія Губського було оголошено збір особового складу за сигналом оповіщення «Буря» з метою перевірки боєготовності співробітників.

Після інструктажу в установі було проведено загальний обшук з метою вилучення заборонених для використання засудженими до обмеження волі речей та предметів, завдяки якому виявлено та вилучено електроприлади, що використовувалися з порушенням техніки безпеки та колючо-ріжучі предмети. Під час проведення режимних заходів порушень законності не виявлено, скарг та заяв від засуджених не надходило.

Після проведення загального обшуку керівництвом установи були підведені підсумки проведеної роботи, проаналізовані негативні та позитивні моменти і вказані шляхи їх виправлення.

Підбиваючи підсумки заходу, Сергій Олександрович подякував персоналу за злагодженість дій та зазначив, що сумлінне виконання своїх професійних обов’язків, дотримання режимних вимог, тісна співпраця та взаємодія персоналу забезпечує підтримання правопорядку в установах виконання покарань.

Більше інформації на сайті: http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/zap/uk/indexми
Управління державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області