image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Свято «Жива історія»

kam-mogila-315 жовтня 2016 року на території Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила» відбудеться тематичне свято «Жива історія».

Ініціатором та організатором свята є НІАЗ «Кам’яна Могила».

В програмі свята: театралізована екскурсія «Обряди Приазовського степу», в ході якої відвідувачі зможуть не тільки побачити обряди різних племен та народів, а й взяти в них участь. Також в рамках свята відбудуться історичні ігрища, де всі бажаючи зможуть показати свою силу та спритність.

Протягом дня буде працювати алея майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та різноманітні майстер-класи: «Гончарне коло», «Стрільба із лука», «Гра на етно барабанах», «Горловий спів», «Виготовлення ліпних глиняних виробів», «Археологічна пісочниця».

Все різноманіття розваг буде доступно лише за ціною вхідного квитка на територію заповідника, яка складає для дорослих -15 грн., для дітей -10 грн.

Програма свята:

10.00відкриття свята, початок роботи алеї майстрів, відкриття лучної точки.

11.00інтерактивна екскурсія «Обряди Приазовського степу».

13.00історичні ігрища (змагання на спритність, силу та інша розважальна програма для всіх бажаючих), робота майстер-класів.

Доїхати до заповідника з Мелітополя можна рейсовим автобусом з автостанції № 2 (Центральний ринок), який курсує за маршрутом «Мелітополь – смт. Мирне». Час відправлення 8.20 (їде до Кам’яної Могили), 9.00, 10.00, 11.00, 11.50, 12.30, 13.10, 13.50, 14.30, 15.10, 15.50, 17.00 (їде до Кам’яної Могили), 17.30. З смт. Мирне до Кам’яної Могили Ви можете добратися пішки, що займе 15-20 хвилин.

Свято проводиться в рамках мініпроекту «НІАЗ «Кам’яна Могила» — територія пізнання та творчості». Метою проекту є створення на базі заповідника інтерактивного майданчику задля популяризації історико-культурної спадщини рідного краю, міжкультурного діалогу, активізації творчого і пізнавального потенціалу мешканців м. Мелітополь і Мелітопольського району.

Проект було розроблено в рамках навчальної програми «Співпраця бібліотек і музеїв Мелітопольщини як ресурс розвитку освіти дорослих.

Партнери заходу: Громадська організація «Центр розвитку бізнес-технологій та культури», ПП «Великий став», Мелітопольське училище культури, Відділ культури Мелітопольської міської ради, Маркетингова компанія «iClub», Факультет агротехнології і екології, кафедра соціально гуманітарних наук ТГАТУ, Центр соціологічних досліджень МДПУ  ім..Б.Хмельницького, ПП «Олена Коломоєць».