image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вчителька з Вознесенки — лауреат обласної премії

123456У першу неділю жовтня в Україні відзначили День працівників освіти. Напередодні цього свята найкращих працівників освіти урочисто вітали в обласній філармонії.

В Мелітопольському районі лауреатом обласної педагогічної премії в розмірі 10 тисяч гривень стала вчитель загальноосвітньої школи с. Вознесенка Вікторія Левадна.

Грошову винагороду також вручили 34 найкращим педагогічним працівникам загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів. Вчитель біології Костянтинівської спеціалізованої різнопрофільної школи «Прометей» Ірма Бойко також була відзначена обласною подякою та цінним подарунком.

Зі словами привітань до освітян Запорізької області звернувся голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та зазначив, що особисто для нього день учителя — дороге свято.

— В кожної людини є улюблений вчитель. А в мене так збіглося, що улюбленим вчителем є моя мама — Заслужений вчитель України. Освітяни — це ті люди, які ростять майбутніх учених, політиків, поетів. Дуже дякую вам за вашу нелегку працю. І хочу побажати, аби ви не проводжали своїх учнів на війну. Мирного вам  неба, затишку у ваших домівках та низький уклін за вашу роботу, — зазначив Костянтин Бриль.

Костянтин Бриль звернув увагу на те, що в школах Запорізької області успішно впроваджується інклюзивна освіта. За сприяння Благодійного фонду Порошенка, у 20 загальноосвітніх навчальних закладах регіону відкрито 86 спеціальних класів, у яких навчається 1 184 дитини.

Голова обласної ради Григорій Самардак зазначив, що саме педагоги закладають фундамент майбутнього нашої країни.

— Сьогодні в ваших руках більше 300 тис. дітей, підлітків, молоді. Ви закладаєте фундамент нової держави. Від імені депутатського корпусу хочу побажати, щоб ваша робота приносила вам радість, і ви пишалися своїми учнями, — звернувся до освітянської родини Запорізької області Григорій Самардак.

Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова також побажала освітянській родині миру та злагоди.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул побажав педагогам вдячних учнів та запевнив, що районна влада робить все можливе для покращення умов навчання підрос-таючого покоління.

— Нещодавно, на останній сесії районної ради, депутатами були підтримані ініціативи райдержадміністрації щодо виплати премій вчителям, а також матеріальної допомоги обслуговуючому персоналу, — зазначив очільник району.

Завдяки натхненній та наполегливій праці освітян Мелітопольщини збагачується інтелектуальний та духовний рівень молодого покоління.