image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Призов громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2016 року.

11:09 12.10.2016

32392На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 29.03.2016р.№122/2016 «Про звільнення в запас  військовослужбовців строкової служби , строк проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу   у 2016 році» з 01 жовтня по 30 листопада 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу. Призову підлягають чоловіки, віком від 20 до 27 рокоів.

Крім того, явці на призовну дільницю міста Мелітополь та району підлягають усі юнаки 1998 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років. Ці громадяни стануть на військовий облік та отримають відстрочку від проходження строкової служби до 20 років.

Чоловіки, які народилися у період з 1989 по 1997 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову або вони не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, повинні також прибути до призовної дільниці для проходження військово-медичної комісії.

Усі громадяни, які проживають у місті Мелітополь та Мелітопольському  районі  та підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Мелітополь, вул. М.Грушевського, 35 у встановлений час з документами, що зазначені в  повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до військового комісаріату у десятиденний строк після оголошення призову, визначеного Указом Президента України, та  мати при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату у визначений  термін, несуть відповідальність згідно з  законодавством.

Відповідно до статті 335 Кримінального кодексу України:

Ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі на строк до трьох років.