image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На вулицях Садового вночі стало світліше

13:29 13.10.2016

img_2245У селі Садовому Новенської сільської ради нещодавно відновлено майже все вуличне освітлення. За словами новенського сільського голови Валентина Бутенка, у цьому населеному пункті залишилося відновити близько 20% освітлення. Всі роботи проведені за рахунок сільського бюджету.

Валентин Бутенко розповів, що по цьому населеному пункту залишилось втілити в життя ще один проект того ж  напрямку.

Ще одним досягненням, за словами місцевого очільника, є те, що запорізький облавтодор почув звернення мешканців Нового та обладнав освітленням відрізок автошляху, який проходив повз населений пункт.

— Ми більше двох років писали звернення, щоб ділянка траси Харків-Сімферополь, яка проходить поблизу Нового, була освітлена, і наразі ми цього домоглися. Бо на цьому відрізку автошляху знаходяться пішохідний перехід та зупинка, тож у темний час доби відсутність світла є причиною дорожньо-транспортних пригод. Сподіваємось, що тепер їх поменшає, — пояснив сільський голова.

В інших населених пунктах сільської ради також приділяється велика увага реконструкції вуличного освітлення.

— Практично у всіх населених пунктах вночі вулиці освітлюються: і в Новому, і в с. Тащенак, в Данило-Іванівці, поки що  залишилось с. Зелене — по ньому ми також невдовзі розроблятимемо проект.