image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Зробили садочок ще затишнішим

12:16 20.10.2016

img_236128 жовтня дитячому садочку «Веселка» з Костянтинівки виповниться 60 років.

І з них вже більше 23 років цей дошкільний заклад очолює Тетяна Саржан, яка на високому рівні організовує навчально-виховний процес дітлахів. Вона  робить все можливе, щоб дитсадок для вихованців став другою домівкою. Покращити умови перебування дітлахів вдалося і цього року. За словами завідуючої Тетяни Саржан, неабияку допомогу надали батьки дітлахів та сільська рада. Педагог запевняє, що такої підтримки дитсадок не відчував вже давно.

Цього року на кошти сільради вдалося замінити підлогу та придбати нові меблі.

— Нам сільська рада виділила 40 тис. грн. на ремонт підлоги  в старшій та молодшій групах.  Також на 25 тис. грн. придбали меблі в старшу групу (парти, стільці).

Також вихованці зустрінуть зиму у теплі.

— Нам виділили 30 тис. грн. на ремонт теплотраси, придбали електричну пічку, закупили нову літературу для малят, також значно покращилось харчування дітей, — зазначила Тетяна Саржан.

Батьки малечі та вихователі вдячні, що сільрада піклується про дітей. В свою чергу Тетяна Саржан висловлює подяку від всього педагогічного колективу батьківському комітету, який також доклав чимало зусиль для покращення умов перебування дітей в садочку.

Вихователі запевняють, що тепер в «Веселці» стало набагато комфортніше та тепліше.