image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Три села — три веселих свята

12:34 20.10.2016

img_2486В Мелітопольському районі осінь традиційно є порою, коли населені пункти один за одним відмічають  дні свого заснування. Отже, не став винятком і  минулий тиждень. Вихідні дні стали святковими для мешканців Терпіння, Садового та Фруктового. Про них наша розповідь.

В Терпінні висловили вдячність ветеранам

14 жовтня терпіннівці відсвяткували чергову річницю з дня заснування свого населеного пункту. Розпочалися народні гуляння з традиційного сільськогосподарського ярмарку. А пізніше людей своєю творчістю порадували  місцеві таланти під час святкового концерту.

Першою зі словами привітання до односельців звернулася Терпіннівський сільський голова Наталія Овсяннікова. Вона висловила вдячність ветеранам Другої світової  війни та воїнам АТО за їх внесок у збереження незалежності нашої держави та закликала терпіннівців разом робити малу батьківщину кращою.

— Я хочу сказати велике спасибі нашим мешканцям. Любіть своє село, повертайтеся до нього, коли кудись від’їжджаєте, не забувайте своїх батьків та рідних, — зазначила сільський голова.

Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик зазначив, що с кожним роком Терпіння розвивається,  багато чого зроблено для його благоустрою.

До теплих привітань на адресу мешканців населеного пункту приєднався депутат районної ради Василь Руденький, який побажав терпіннівцям добрих врожаїв  та щастя в житті.

Традиційно у святковий день були вручені подарунки сім’ям, де цього року народилися діти. А мешканці села, які зробили значний внесок у його розвиток, отримали подяки та грамоти районної та сільської рад.

За надання спонсорської допомоги в проведенні свята сільська рада висловлює вдячність директору ПП «РАСА» Анатолію Ракову, депутату районної ради, директору СБК «Дружба» Василю Масалабову та приватним підприємцям Леоніду Святодуху, Павлу Хаустову, Наталі Захаровій, Ірині Лазаренко.

В Садовому в центрі уваги опинилася малеча

Минулими вихідними в Садовому відбулися урочистості з нагоди 95-ччя населеного пункту. З цією видатною датою односельці вітали один одного під час концерту  у сільському клубі.

А Новенський сільський голова Валентин Бутенко подарував молоді села спортивний інвентар і побажав всім міцного здоров’я, миру та натхнення.

Член виконавчого комітету Новенської сільської ради Ігор Богданов наголосив, що Садове — це чудове село, в якому живуть прекрасні люди, і привітав односельців.

А представник компанії «Мелітопольська черешня», яка діє на території села, Денис Лавриненко зазначив, що Садове з кожним роком розквітає.

Під час свята для соціальної сфери населеного пункту було передано безліч подарунків. Але, за словами присутніх на урочистостях, головною подією цього дня був концерт, на якому свої таланти продемонстрували й наймолодші мешканці села.

img_Ювілей Фруктового зустріли у дружньому колі

70 років з дня заснування Фруктового відсвяткували 15 жовтня мешканці села. Під час урочистостей своїми виступами селян та гостей свята розважали місцеві творчі колективи. В цей день лунали теплі привітання на адресу фруктовців, присутні згадували історію села та досягнення, яких вдалося досягти за час існування Фруктового. Цей населений пункт унікальний тим, що основою його виникнення стало створення у 1928 році опорного пункту, а потім у 1930 році — зональної науково-дослідної станції, які спеціалізувались на вирощуванні фруктових дерев. І лише в 1946 році було засновано село Садстанція, яке пізніше стало селищем Фруктове.

Заступник директора державного підприємства «Дослідне господарство «Мелітопольське» Юрій Єрещенко розповів, що діяльність підприємства неможливо уявити без Фруктового. Тому він дуже добре пам’ятає, як у населеному пункті раділи проведенню газопроводу, з яким завзяттям спільними зусиллями відкривали дитячий садок, як на території селища розросталися квітучі сади. Він побажав фруктовцям  і надалі завзято працювати та розбудовувати населений пункт.

Зі словами привітання до присутніх звернулися голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик та перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Володимир Журавльов. Олександр Мордик побажав присутнім перш за все миру, благополуччя та постійного розвитку. Подарунком від районного очільника стала шведська стінка для найменших мешканців села, вихованців місцевого дитячого садка «Черешенька».  Володимир Журавльов у своєму виступі висловив думку, що у Фруктовому живуть талановиті та працьовиті люди і подякував за їх невтомну працю. Фруктовський сільський голова Любов Снігірь бажала всім міцного здоров’я, благополуччя та достатку.

Впродовж святкового дня працювали виставка декоративно-ужиткового мистецтва, ігрові майданчики для малечі та торговельні павільйони. Тож кожен міг знайти заняття  до душі. Найактивніші мешканці села отримали відзнаки від сільської і районної рад та райдержадміністрації. А депутат сільської ради Ніна Мішкіна була нагороджена медаллю «За розвиток Запорізького краю».