image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Навіки в пам’яті народній…

den_zahysnyka_01Наше минуле і майбутнє пов’язані між собою незримим мостом пам’яті. Вона вічна, не дає згаснути для нащадків жодній героїчній сторінці історії.

Цього року 14 жовтня поєднало в собі декілька свят  — День визволення села Вознесенка і День Захисника України.

У Вознесенській ЗШ І-ІІІ ступенів 17 жовтня відбувся захід, присвячений цим знаменним датам.

Воїни 1941-1945 років віддавали свої життя, аби на нашій землі був мир. Сьогодні, коли бойові дії знову повернулася в Україну, наші земляки мужньо боронять на Сході її незалежність. Тому, як любити рідну землю, як вистояти перед грізним ворогом, вони вчилися у своїх дідів та прадідів, які пройшли фронтами Другої Світової війни.

Зараз в зоні АТО перебувають українські захисники. Це герої-патріоти, яких батьки навчили по-справжньому любити свою Батьківщину.

На виховний захід завітали учасники АТО: Андрусик Володимир Володимирович, Дмитренко Олексій Олексійович, Лопатюк Олександр Васильович та представник волонтерської групи «Небайдужі» Людмила Шведюк.

Кожен із учасників АТО, які були на святі, побажали усім присутнім здоров’я, злагоди та мирного неба над головою. Волонтер – Людмила Шведюк, з якою наша школа вже не перший рік співпрацює, висловила подяку за збір продуктів харчування, засобів гігієни, оберегів, листівок та інших речей для українських захисників, які передають учні нашої школи в зону АТО, і сподівається на подальшу співпрацю. Андрусик В.В. підкреслив, що вже не вперше був запрошений до Вознесенської ЗШ. Він вражений милосердям, патріотизмом усіх учасників навчально-виховного процесу.

Слова привітання та вдячності за безмежний патріотизм до своєї країни прозвучали у виступах учнів і свідчать, що ми віддаємо шану волонтерам, всім учасникам бойових дій.

Відзначали День визволення села, а на душі було гірко. Спогади про мільйони полеглих у роки Другої Світової війни переплелися із переживаннями за сучасних героїв – воїнів АТО. Наостанок учні подякували запрошеним за мужність і відвагу, проявлені під час захисту нашої держави. Виховний захід закінчився спільною фотографією учнів із волонтером та воїнами АТО.

 Алла Ткачук, педагог-організатор Вознесенської ЗШ I-III ступенів