image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Екскурсія та зустріч з учасниками АТО

13:05 24.10.2016

musey-melitopol-321 жовтня напередодні святкування 73-річниці визволення Мелітопольщини від німецько-фашистських загарбників на базі Мелітопольського краєзнавчого музею для дітей, які знаходяться у конфлікті з законом, відбулась екскурсія та зустріч з учасниками АТО. Метою даного заходу було формування і розвиток патріотизму, без якого не може відбутися гармонійне становлення особистості.

musey-melitopol-4Якщо військово-патріотичному вихованню не приділяти належної уваги, то не можливо виростити справжніх чоловіків, здатних постояти за Батьківщину зі зброєю в руках, саме тому Глєбов А. Ю майор національної гвардії та  Віталій Доновський старший сержант, захисники України виступили перед підлітками. Вони  поділилися своїми спогадами про війну, яка зараз йде на Сході країни, як вони боронили державу,  хоча бракувало військової амуніції, запаси їжі були мінімальними, а також холод пронизував наскрізь та сковував рухи, але кожен з них знав і вірив, що він захищає не тільки свою державу, а й свою українську землю, свою родину, своїх дітей та батьків.

musey-melitopol-1Також екскурсовод дуже зрозуміло розповіла хлопцям як відбувалося визволення міста, що з 24 шкіл  залишилось лише 4, що після визволення Мелітополя 69 чоловік отримали звання Героїв та ще багато цікавого.

«Кожен з Вас захисник, захисники це ми — чоловіки. Самооборона нашої держави — це наш борг і святий обов’язок»  — підсумував Глєбов А.Ю.

musey-melitopol-2Валентин Мусиенко, Спілка учасників АТО Мелітополя та Мелітопольського району