image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мобилизованных на Донбассе нет

12:13 02.11.2016

poroshenkoОб этом со своей страницы в Facebook заявил сегодня Президент Украины Петр Порошенко. Он сообщил, что на сегодня в зоне АТО несут службу исключительно воины-контрактники, добровольцы. Такое заявление Президент смог сделать после беседы с Министром обороны страны Степаном Полтораком и начальником Генштаба ВСУ Виктором Муженко. П. Порошенко отметил, что отныне в зоне конфликта служат хорошо подготовленные, обученные, обеспеченные необходимым и мотивированные профессионалы, что позволяет давать отпор российским агрессорам.

Полный текст обращения Президента:

«Я, як Президент і Верховний Головнокомандувач, можу доповісти українському народові, що відсьогодні жодного мобілізованого на фронті, в зоні АТО немає. І Збройні Сили України повністю мають бути забезпечені добровольцями, воїнами-контрактниками, добре підготовленими, вмотивованими, навченими і забезпеченими.

Прийняв доповідь Міністра оборони України Степана Полторака та Начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка про завершення процесу звільнення в запас військовослужбовців в рамках шостої хвилі демобілізації.

За два роки, що минули, мобілізація виконала надзвичайно важливу роль у забезпеченні обороноздатності нашої держави, а також в тому, щоб дати відсіч агресору, що напав на нашу країну в найбільш складні дні для української історії.

Дуже важливо, що за рахунок демобілізованих, особливо тих, хто найкраще себе проявив в лавах Збройних Сил, формується більш ніж 100 тис. резерв першої черги.»