image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Скарби з бабусиної скрині

15:49 16.11.2016

obereg

Серед читачів газети «Новий день» багато тих, хто вважає обереги своєї родини, які передаються із покоління в покоління, спражнім скарбом. Це вишиті рушники, вишиванки, серветки, картини, ляльки із тканини та соломи, вирізьблені ложки, гребінці, вішалки, фотокартки тощо.

Редакція міськрайонної газети «Новий день» запрошує розповісти про обереги своєї родини та взяти участь у творчому конкурсі «Скарби з бабусиної скрині».

Вимоги до робіт: у форматі Word, шрифт 14, Times New Roman, не більше 2-х сторінок А4, дотримуватись теми, українською мовою; обов’язково повинні додати фотографії в форматі JPEG. Роботи супроводжуватися інформа-ційним листом учасника конкурсу із зазначенням таких відомостей: назва твору, інформація про автора (прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон).

Роботи творчого конкурсу приймаються до 19 січня 2017 року.

Надсилати на електронну пошту: kd422943@gmail.com

Контактний телефон: (067) 42-46-347.

Підсумки конкурсу будуть оголошені 21 січня 2017 року.

agrarna_part-ya_-_logoПереможці отримають цінні призи та подарунки від газети «Новий день» та депутатської групи «Аграрії  Мелітопольщини» 

Шановні читачі!

У листопаді минулого року ми оголосили конкурс «Скарби з бабусиної скрині», де кожен з вас міг розповісти про обереги своєї родини, які передаються із покоління в покоління, і є справжнім скарбом.

До редакціє «НД» надійшло безліч історій про родинні скарби мешканців Мелітопольщини. Редакційне журі було в захваті від ваших фотографій та цікавих історій.

Найкращі роботи наших читачів читайте на сторінках газети «НД» у випусках від 25 січня, 1 лютого та подальших випусках.

У наступному випуску газети ми назвемо переможців конкурсу. Нагадаємо, переможці отримають цінні призи та подарунки від газети «Новий день» та депутатської групи «Аграрії  Мелітопольщини».

Читайте, передплачуйте, беріть участь у конкурсах та акціях газети «Новий день»!

Интересные рассказы о «Сокровищах из бабушкиного сундука»