image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мультимедійний світ дитячих мрій

Ще декалька років тому учні села Костянтинівки і мріяти не могли про коп’ютер в шкільній бібліотеці. А вже в травні 2017 року Костянтинівське районне НВО №1 «Таврія» та відділ освіти Мелітопольської райдержадміністрації взяли участь в конкурсі Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив 2017-2018.

Для участі в конкурсі було складено проект «Розвиток громади села Костянтинівка у сфері освіти шляхом створення Мультимедійної бібліотеки та професійної орієнтації учнів» для організації медіатеки в шкільній бібліотеці.

Метою проекту є створення мультимедійної бібліотеки, що задовольняє сучасним вимогам з використанням різноманітних засобів найсучаснішого обладнання, яке забезпечує прямий доступ до віртуальних ресурсів, зовнішнього інформаційного середовища через Інтернет: навчальні сайти та портали, дистанційне навчання, цифрові бібліотеки, наукові тексти, енциклопедії, онлайнові словники, бібліографічні та фактичні бази даних та каталоги інших бібліотек, до засобів масової інформації та участі у їх інтерактивних заходах.

В сепні 2017 Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив виділив для реалізації проекту гроші в сумі 98 тисяч гривень, Костянтинівська сіяська Рада на чолі з Горбань Тетяною Павлівною, які є партнерами цього проекту, виділили кошти в сумі 18 400 гривень. Голова Мелітопольської райдержадміністрації Мангул О.А., голова Мелітопольської районної Ради Мордик О.М., начальник відділу освіти Безбородих Т.М. підтримали проект виділенням коштів в сумі 12 000 гривень. В вересні згідно плану проекту через систему «ПРОЗОРО» оголошено закупілю необхідного обладннаня: 6 сучасних комп’ютерів, комп’ютерні меблі, ортопедичні крісла, телевізор, відеокамера, навушники, звукові колонки, багафункціональний пристрій (кольоровий принтер), роутер.

Адміністрація, педагогічний, учнівський, батьківський колективи сподіваються, що проект допоможе спільноті села отримувати різного роду інформацію в короткий проміжок часу, створювати власні продукти в процесі освітньої або професійної діяльності, спілкуватися з друзями з різних країн світу, брати участь у багатьох дослідницьких проектах, конференціях, форумах, дебатах. Кожен користувач (студент, вчителі, батьки, сільська громада, включаючи людей з особливими потребами) матимуть власний досвід вибору джерел інформації, організації власних навчальних заходів, а також відпочинку.

Нове обладнання допоможе учням в індивідуальній роботі для пошуку інформації та забезпече ефективну науково-дослідну роботу слухачів Малої академії наук Мелітопольського регіону, високоякісну підготовку до конкурсів, конкурсів, іспитів, розвиток естетичних смаків молоді, їх творчих здібностей.

Заступник директора з наукво-методичної роботи

Костянтинівського райнного НВО № 1

«Таврія» Балахонова О.В.