image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Костянтин Бриль: «Я буду уважно стежити: як народний депутат Кривохатько виконає рішення суду»

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль прокоментував постанову Апеляційного суду Запорізької області, стосовно позову про захист честі, гідності і ділової репутації до Вадима Кривохатька.

— Дуже шкода витрачати стільки часу на людину, яка замість працювати і виконувати власні передвиборчі обіцянки — просто оббріхує інших. І вважає наклеп — частиною власної роботи.  Поки йдеться про заяви у стилі «одна баба на базарі казала» — намагаюсь реагувати на них якомога менше. Проте, коли «Вільнянські байки» намагаються розповідати всій державі, включаючи Прем’єр-міністра України, це вже реальний привід звернутись до суду, — зазначив Костянтин Бриль.

Постановою Апеляційного суду Запорізької області задоволено апеляційну скаргу голови Запорізької облдержадміністрації Бриля К.І. та скасовано рішення Вільнянського районного суду Запорізької області (від 23.11.2017). І повністю задоволено позов до Кривохатька Вадима Вікторовича про захист честі, гідності і ділової репутації. Постановою суду визнано недостовірними відомості, поширені Кривохатьком В.В. у депутатському зверненні до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в частині:

—  тверджень про те, що Бриль К.І. є фігурантом кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України, за фактом неподання електронної декларації за 2015 рік та відображення у декларації завідомо неправдивих даних. А також  провадження за фактом протиправного надання в користування ТОВ «Із забезпечення інвалідів» земель державної власності на території Трудової сільської ради, які на законних підставах належали державному підприємству «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»;

— тверджень про те, що існують факти розкрадання державних коштів під керівництвом та за участі Бриля К.І.;

— тверджень про те, що Бриль К.І. став єдиним керівником області в Україні, який вчасно не подав декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки.

Постановою суду зобов’язано В.В. Кривохатька спростувати ці недостовірні відомості, причому рішення суду набрало чинності з моменту його проголошення.

Коментуючи постанову Апеляційного суду Запорізької області голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, попросив  народного обранця направити власну енергію в правильне русло та почати працювати — робити те, для чого люди довірили йому депутатський мандат.

— Народний депутат України — це не коронація від «Вільнянського князівства», завдяки якій можна не пускати в район інвестора. Створюючи навколо якісь дивні байки. Мандат — не привід для розвитку власного бізнесу. Це насамперед обов’язки перед людьми, – зазначив Костянтин Бриль.

Окрему увагу очільник регіону приділив тому, що дивним чином народний обранець Вадим Кривохатько після новорічних свят так і не з’явився на робочому місці у Верховній Раді, пропустивши навіть голосування за знаковий закон, яким Російську Федерацію визнано агресором. За інформацією, отриманою від мешканців Вільнянщини, народний депутат з родиною проводить відпустку у дуже далеких від України краях, відпочинок у яких коштує не одну сотню тисяч гривень.

— Гадаю, після повернення з теплих країв, депутат пояснить своїм виборцям, чому він відпочинок ставить вище за виконання довірених йому людьми службових обов’язків. Також, хочу нагадати, що невиконання рішення суду, яке набрало чинності, тягне за собою кримінальну відповідальність. З огляду на це, я буду уважно стежити за тим, як народний депутат Кривохатько виконає рішення суду у встановлені законом строки. І мною буде вжито всіх передбачених законом заходів, щоб не дати змоги Вадиму Вікторовичу ухилитися від виконання судового рішення, — підкреслив Костянтин Бриль.

Джерело: сторінка К. І. Бриль «Facebook»