image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рекрутинг від центру зайнятості

Сучасні вимоги роботодавців вимагають нових підходів у підборі фахівців. Одним із таких способів виступає рекрутинг. З червня 2017 року за таким принципом вже успішно працює Запорізький міський центр зайнятості.   З лютого поточного року цей позитивний досвід перейняв й Мелітопольський міський центр зайнятості. У вигляді експерименту центр зайнятості запровадив на своїй базі підбір працівників у форматі рекрутингу.

Фахівцями центру, які відповідають за цей напрямок, вже надано послуг 20 підприємствам, опрацьовано 112 резюме, працевлаштовано 7 осіб. І це тільки початок роботи. Спеціалісти переглядають базу не тільки самого центру зайнятості, але й найбільш презентабельних сайтів з пошуку роботи, засоби масової інформації, виходять на зв’язок із навчальними закладами міста, підбирають фахівців на заявлені позиції роботодавців.

Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються інформацією фахівців з рекрутингу та погоджуються на співбесіду з роботодавцем.

У сучасних реаліях підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості. По-перше, роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. Адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами. По-друге, не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається саме в центрі зайнятості на безкоштовній основі. По-третє, роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він може скористатися ресурсами центру зайнятості. По-четверте, наприклад, представникам малого бізнесу не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

Під час проведення експерименту спеціалістами з підбору персоналу по типу рекрутинга створено оновлену базу шукачів роботи, банк вакансій, резюме та анкет. Фахівці опрацьовують заявки, підбирають роботу, використовуючи сучасні методи роботи.

Уточнити інформацію можна за телефоном 44 05 19, заступник директора міського центру зайнятості Ларкіна Аксенія Сергіївна