image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У січні 2018 році місцеві бюджети Мелітопольщини отримали більше доходів ніж торік

Надходження до місцевих бюджетів м. Мелітополя та Мелітопольського району у січні 2018 року збільшились майже на 8 мільйонів гривень або на 17,4 відсотки порівняно з аналогічним періодом минулого року. 

До скарбниць мелітопольського регіону в цьому році надійшло 53,7 мільйони гривень, при цьому, бюджет міста поповнився на 43,7 мільйони, районна казна – на 10 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Мелітопольської ОДПІ ГУДФС у Запорізькій області Валерій Літинський.
Валерій Літинський зазначив, що одними із найбільших формувачів доходів місцевих бюджетів залишаються податок на доходи фізичних осіб та єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва. Так, з початку року з доходів мелітопольців перераховано 31,1 мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб,  а юридичні та фізичні особи — «спрощенці» поповнили місцеві бюджети на 10,9 мільйонів гривень.
Плати за землю у січні поточного року надійшло майже 4,6 мільйонів, а роздрібна торгівля підакцизними товарами принесла бюджетам більше 3,9 мільйонів гривень.