image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перемога далася нелегко

Ліворуч тренер Анатолій Зінченко із чемпіоном першості Ярославом Захаровим, праворуч тренер Андрій Жорняк із срібним призером Михайлом Коломойцем

Три чемпіони, срібний  та бронзовий призери. З такими результатами приїхали з першості України з кіокусін карате спортсмени міста та району. Змагання відбулися 11 березня в Миколаєві.

Тренер каратистів Андрій Жорняк зазначає, що цей        турнір був  складним, але приніс непогані результати.

  • Участь в змаганнях взяли як досвідчені спортсмени, так і починаючі. Наприклад, Дарина Генова, незважаючи на те, що дебютувала на турнірі такого рівня, змогла вибороти титул чемпіонки України, — зауважив він.

Самі ж каратисти також не приховують, що перемогу було отримати нелегко.

Тренери розповідають, що за успіхом кожного окремого спортсмена стоїть наполеглива праця всієї команди.

  • Це важка праця для дітей та їх батьків. Під час турніру буває все, в тому числі і сльози розчарування при програші. І тут важливо, що каратисти підтримують один одного. А старші вчать молодших контролювати емоції. Ми ж як тренери не втомлююся повторювати, що навіть поразка – це безцінний досвід, — підкреслює Андрій Жорняк.

Срібний призер першості Михайло Коломоєць погоджується, що для успішного виступ на татамі дуже важливий психологічний аспект.

  • Треба зібратися з думками та налаштуватися на перемогу,нічого не боятися, виходити на татамі та провести бій так, як цьому навчив тренер, — каже хлопець.

Спортсмен зізнається, що у спорті доводиться весь час працювати над помилками. Тренер Анатолій Зінченко зауважує, що  за 5 років його тренерської діяльності в селах району,  серед малечі зросла цікавість до карате. Також підвищилася майстерність спортсменів.

На цьому турнірі два вихованця Анатолія Зінченко стали чемпіонами: Микита Ільницький та Ярослав Захаров. Із вихованців Андрія  Жорняка на першості перемогу виборола Дарина Генова, а срібним призером став Михайло Коломоєць, бронзу отримав Тихон Коваль.