image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Депутати недорахувались половини дотації

Семенівська сільська рада отримала  повноваження щодо демонтажу будівель спортивного табору у с. Тамбовка.  Згоду на це дали депутати районної ради під час  21 сесії сьомого скликання, яка відбулась 23 березня.

Демонтаж буде проводитись у рамках плану реконструкції майнового комплексу, який затвердили народні обранці.

Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко пояснив, що більшість споруд у таборі в аварійному стані, висновок про це надали експерти Запорізького інституту будівельних конструкцій. Після усунення аварійних будівель розпочнеться масштабне відновлення дитячого спортивного табору. Вже зараз на території облаштовано нове футбольне поле з професійним покриттям, надалі планується будівництво нових корпусів, ремонт їдальні, озеленіння території.

На сесійному засіданні депутати затвердили компенсаційні виплати підприємствам, що здійснюють перевезення пасажирів пільгових категорій. На перше півріччя ці витрати з бюджету району склали  270  тис. грн.

А ось додаткову  дотацію з державного бюджету на утримання шкіл та оплату комунальних послуг медичних закладів повернути у повному обсязі не вдалося. Нагадаємо, обласна рада значно зменшила суму цих коштів, утримавши понад 20 млн. грн. Наразі в бюджет району повернули лише близько 4 млн. грн., всього в казні  наявна лише половина необхідних коштів на ці витрати. При цьому з обласного бюджету вирішили перерахувати району додаткові кошти на розвиток освіти.

Всього до порядку денного було внесено 19 питань, за двома з них депутати не підтримали проекти рішень, ще одне — про зміни та доповнення до порядку призначення керівників підприємств, що є спільною власністю громади, прийняли за основу, до нього ще будуть вноситись зміни.