image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Крок назустріч селянам

Мешканець села вже скористався можливістю отримати консультацію від фахівців управління

Мешканцям сіл Семенівської сільради більше не доведеться їздити до центрального офісу Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, бо тепер послуги надаватимуть в агентських пунктах, які запрацювали в Семенівці та Обільному.

Начальник Мелітопольського об’єднаного управління ПФУ Світлана Христова зазначила, що консультації можуть отримати як пенсіонери, так і молодь, яка тільки формує свої майбутні виплати.

Ознайомитися з особливістю роботи пунктів завітали районні та міські керівники. Голова райради Олександр Мордик зазначив, що для селян це гарна можливість зекономити час та кошти.

А Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко підкреслив, що відкриття агентських пунктів — це ще один крок назустріч селянам.

Міський голова Сергій Мінько додав, що Мелітополь відкритий до співпраці та ра-до зустріне семенівську малечу в інклюзивно-ресурсному центрі, який нещодавно запрацював.

Відтепер з усіх питань що-до перерахунку або обчислення виплат мешканці населених пунктів можуть звернутися до агентського пункту, що знаходиться в будівлі Семенівської сільради. Там спеціалісти прийматимуть кожної другої п’ятниці місяця. Або у центрі дозвілля в Обільному, прийом кожного останнього четверга місяця.