image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Промінівці раділи «Сонечку»

«Сонечко». Таку назву має новий дошкільний заклад, який відкрили в с. Промінь 30 березня. Поки що установа розрахована на 25 малюків, відвідуватимуть її діти  з населених пунктів всієї сільської ради. Ця подія стала справжнім святом для дорослих і дітей, бо дитсадок на території сільської ради не працює з 2005 року.

На відкриття чекали  з нетерпінням

Промінівський сільський голова Вікторія Лаврик (ліворуч) передала директорці ДНЗ «Сонечко» Катерині Покамєстовій символічний ключ від дитсадка

Дошкільний заклад розташувався в приміщенні місцевої школи, у його облаштуванні брали участь працівники школи, вихователі, батьки. На проведення робіт з районного бюджету було виділено понад 850 тис. грн., ще 700 тис. грн. надійшло з бюджету сільради. На відкриття дитсадка завітали численні гості: ошатно вдягнуті батьки та бабусі, місцеві депутати та районні керівники. Малеча в святковому вбранні ще неохоче йде до вихователів і раз по раз підбігає до матусь та татусів. Дорослі також трохи хвилюються, але своєї радості не приховують.

— Це дуже важлива подія для нас. Довгі роки у нас не було дитсадка, тож ми дуже раді. Звісно, для батьків це деяке полегшення, але все це в першу чергу важливо для діточок. Бо відвідини дитсадка дуже важливе для розвитку дитини, та й спілкування з однолітками необхідно, — каже матуся малюка Ніна Рябченко.

З такою думою погоджується й молодий тато Сергій Орестенко.

— Хотілося б сказати велике спасибі всім, хто брав участь у цій потрібній справі. Тепер у нас з’явилося більше вільного часу, щоб спокійно працювати, а у малечі гарна нагода поспілкуватися і дізнатися багато чого нового.

Прийшли не з пустими руками

Численні гості завітали з подарунками, які стануть в нагоді вихованцям дитсадка. А районні депутати Микола Кишко та Льова Маргарян за-значили, що підтримуватимуть навчальний заклад й надалі.

Голова районної ради Олександр Мордик наголосив, що це важлива подія не тільки для мешканців сіл Промінівської сільради, а й для всього району та побажав малечі успіху у навчанні і побільше веселих розваг.

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Наталя Горєва розповіла, що з 2013 року у Проміні працювала група короткотривалого перебування для дошкільнят, яка вміщала лише 15 малюків, а заняття в ній тривали пів- дня. Вона висловила всім велику вдячність за допомогу у відкритті дитсадка і вручила подяки відділу освіти працівникам дошкільного закладу та Промінівської школи.

На урочистостях Промінівський сільський голова Вікторія Лаврик передала директорці ДНЗ «Сонечко» Катерині Покамєстовій символічний ключ від дитсадка. В свою чергу керівник закладу запевнила, що «золотий ключик» відкриє малюкам шлях до нових знань.

Слід зазначити, що у поточному році в Мелітопольському районі планується відкрити ще один дитсадок на базі Астраханської школи.