image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Передали паски військовим в окопи

10:38 11.04.2018

Військові зустрічали гостей теплими обіймами та посмішками

Напередодні Великодня сотні пакунків з домашніми ласощами волонтери Мелітопольщини відправили на передову. Дитячі малюнки, крашанки, паски, засоби гігієни збирали мешканці міста та району, щоб у християнське свято подарувати нашим захисникам відчуття родинного тепла.

Одними з тих, хто безпосередньо вирушив до військових, стали волонтери громадської організації «Спілка волонтерів та ветеранів АТО «Небайдужі».

7 квітня вони з рук в руки передали смаколики та обереги, також були відправлені численні посилки.

Військові зустрічали гостей теплими обіймами та посмішками, бо для цих сильних та загартованих хлопців так важливо знати, що на них чекають вдома.

Голова «Спілки волонтерів та ветеранів АТО «Небайдужі» Людмила Шведюк розповіла, що подарунки збиралися під час акції «Великдень на передовій», участь в якій взяли мешканці міста, навчальні заклади та численні організації та установи, прості городяни. Вона наголосила, що військовим, приємно поласувати домашньою випічкою та отримати необхідні у побуті речі, але найдорожчими для них залишаються дитячі малюнки та листи.

— Це не просто малюнок або якийсь лист — це в першу чергу обереги. Хлопці бережуть їх, як найцінніший скарб, і після демобілізації забирають з собою. Вже неодноразово доведено, що ці обереги від малечі діють і рятують солдат від ворожих куль та в інших небезпечних ситуаціях, — запевняє волонтерка.

Її слова підтверджують і захисники. Мелітополець, який має позивний «Бармалей», зазначає, що такі «привіти» від земляків неабияк підтримують бойовий дух.

— Велика вдячність всім, хто допомагає волонтерам. Велике спасибі хочеться сказати саме дітям, студентам, школярам. Величезна подяка за те, що вони своїми руками створюють обереги, малюнки. Тут на передовій — це створює домашній затишок, хлопці ними прикрашають навіть окопи!

Людмила Шведюк наголосила, що волонтери намагаються відвідувати ті військові формування, де служать мелітопольці, бо дуже вже хочеться підтримати саме земляків.

Військовослужбовці розповідають, що душа радіє, коли вони на власні очі бачать, як на звільнених від окупантів територіях розпочинається наново життя, коли відновлюють роботу місцеві підприємства, а люди потроху налагоджують свій побут, тоді вони дійсно розуміють, що не даремно ризикують життям.

Мешканці району також не залишились осторонь святкових привітань. Заступник голови Мелітопольської райдерж- адміністрації Ольга Станчевська розповіла, що впродовж двох тижнів мешканці сіл, підприємці, навчальні за-клади, працівники районних установ збирали продукти харчування, будівельне приладдя, засоби особистої гігієни, дитячі подарунки, вироблені власними руками, листівки, малюнки та великодні смаколики в рамках акції «Великодній кошик». Після цього волонтери громадської організації «Центр «Побратим» передали їх військовим. Ольга Станчевська висловила сподівання, що ці подарунки порадували захисників та подарували їм святковий настрій.