image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День зустрічі перелітних птахів

Свято зустрічі птахів має велике виховне і екологічне значення. Шпаківня, зроблена власноруч, крихти у годівничці і є проявами поваги до природи, любові до рідної землі. Зустріч птахів була дійсно святковою.

У Новобогданівській школі І-ІІІ ст. було організовано низку цікавих заходів з дітьми, присвячених зустрічі з пернатими, такі як вікторина «Упізнай птаха», конкурс «Найкра-ща годівничка» та виставка дитячих творчих робіт, яку із задоволенням оглядали і батьки. Також на заходах діти розповідали про птахів, читали вірші, загадки, впізнавали пернатих за співом та малюнками. Учні підготували пісню про пернатих друзів, учні гуртка «Юний еколог» зроби-ли відеопрезентацію про птахів нашого краю. Адміністрацією школи було відзначено кожного школяра, який взяв участь в акції. Усі з превеликим задоволенням працювали на благо природи: принесли поробки із різноманітного матеріалу, а також їжу для птахів: насіння, зерно, хліб та пшоно. Усі годівниці та шпаківні діти причепили на дерева, що ростуть на шкільному подвір’ї. І тепер учні можуть спостерігати за результатами своєї праці й очікувати, в якій шпаківні святкуватиметься новосілля. Заключним етапом акцій стало загальношкільне свято «День зустрічі перелітних птахів», яке відбулося в актовому залі школи 2 квітня.

Сподіваємося, що завдяки щирим дитячим турботам, птахів у нашому краї буде все більше і більше. Учні разом з вчителем біології Скороход Г.І., батьками доклали зусиль для створення такої чудової експозиції. Діти зробили та розвісили багато годівничок, які є не лише на дереві-символі, а і у нашому шкільному саду. Акція «День зустріч птахів» згуртувала учнів та допомогла відчути себе ближчими до природи.