image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В лісному господарстві — сезон тиші

Такі обмеження діють в період масового розмноження диких тварин

З 1 квітня в «Мелітопольському лісомисливському господарстві» почався так званий сезон тиші. Під час нього забороняється здіймати галас в лісових масивах і полювати.

Ця природоохоронна кампанія проводиться щорічно і вперше офіційно розпочалася у 2016 році. Головний мисливствознавець державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» Віталій Ніколаєв звернувся до мешканців Мелітополя і сусідніх районів з проханням дотримуватися закону та не лякати тварин в лісі.

— В цей час забороняється проведення робіт та захо-дів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою, а саме: проведення вибухових робіт, фейєрверків, санітарних рубок лісу, стрільба, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах, — зауважив він.

З настанням теплої погоди традиційно збільшується кількість охочих відпочити на природі, які виїжджають до угідь лісомисливського господарства.

На жаль, під час відпочинку більшість громадян нехтує правилами пожежної безпеки та залишає після себе купу сміття. Віталій Ніколаєв наголошує, що за розкидання непотребу, вирубування дерев та недотримання правил пожежної безпеки порушники будуть притягнені до адміністративної відповідальності. До того ж, лісова охорона та представники правоохоронних орга-нів проводять рейди, під час яких виявляють несумлінних громадян. Сезон тиші триватиме до 15 червня, за цей час кожен може зменшити негативну дію нашого вторгнення у природу. Порушники ж понесуть не тільки моральну, а й адміністративну відповідальність.