image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перед новим очільником стоять складні завдання

Керівник апарату ОДА Зінаїда Бойко представила громадськості району нового голову Мелітопольської РДА Сергія Селевича

25 квітня громадськості району представили призначеного розпорядженням Президента України нового голову Мелітопольської райдержадміністрації Сергія Селевича. Цю місію виконала керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко. Вона побажала Сергію Олексійовичу успіху.

— Це дуже відповідальна посада. На сьогодні Мелітопольський район посідає перше місце в загальному рейтингу соціально-економічного розвитку в Запорізькій області. Це гарний старт, але і велика відповідальність, бо ці позиції треба зберегти, — зауважила вона. З 2009 року та до останнього часу Сергій Селевич очолював Мелітопольську цент-ральну районну лікарню. Новий керівник району подякував за надану довіру та розповів про пріоритетні напрямки роботи.

— Звісно, ми будемо продовжувати впроваджувати на території району адміністративно-територіальну реформу, медичну реформу первинної ланки, паралельно з цим проходить і реформування вторинної ланки. Також чимало роботи у складі госпітальної ради. В нас багато спільних питань з Мелітополем, це і створення сучасного сміттєзвалища на території, і адміні-стративні межі, бо так історично склалося, що Мелітополь знаходиться в центрі району та з усіх сторін межує з районом. Це Новомиколаївська, Новенська, Семенівська, Костянтинівська, Вознесенська сільські ради, — розповів  про плани Сергій Селевич. Зінаїда Бойко розповіла, що Мелітопольський район у багатьох напрямках досягає успіхів, в той же час вона наголосила: ще є над чим працювати.

— Ті реформи, які проводяться в державі, в Мелітополь-ському районі теж активно впроваджуються. Це і реформа медичної сфери, освіти, створення центрів надання адмінпослуг. Всі вони поєднуються в одну реформу — реформу місцевого самоврядування та децентралізацію влади. Мелітопольський район трохи відстає в цьому плані. Сьогодні ви маєте дві об’єднані територіальні громади, я хочу висловити сподівання, що вибори у Мирненській селищній об’єднаній територіальній громаді відбудуться в рамках чинного законодавства. До того ж, 1 травня вступає в силу закон, який надає можливості об’єднання з містами обласного підпорядкування сільських територій, які мають спільні межі. Для Мелітопольського району та Мелітополя це теж актуально. Тож у вас є можливості попрацювати з новим головою в цьому напрямку, — розповіла Світлана Бойко.

Голова районної ради Олександр Мордик висловив сподівання, що новому керівнику вдасться консолідувати громаду району.

— Коли призначають нового керівника, дуже важливо, щоб ця людина розуміла проблеми району, вміла консолідувати суспільство, знайшла діалог з всіма політичними силами. Безумовно, в районі чимало проблем, тож я бажаю Сергію Олексійовичу успіху, — зазначив районний очільник.

Із призначенням Сергія Селевича прийшли привітати керівники різних установ району та сільгоспвиробники, депутати райради.