image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Захищене і здорове покоління

З 23 по 28 квітня 2018 року у Відродженській ЗШ І – ІІ ст. було проведено Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності під девізом: «Захищене і здорове покоління».

24 квітня 2018 року згідно з планом проведено брифінг під девізом „Захищене і здорове покоління” з метою привернення уваги працівників  школи до питань дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі і побуті, в якому прийняли участь 14 вчителів та 7 тех. працівників. До уваги присутніх були запропоновані відео «Охорона праці: історія та реальність», «Інформаційно – недійний огляд матеріалів з охорони праці», «З чого починається безпека».

25 квітня всі працівники Відродженської ЗШ І – ІІ ст. були запрошені на тренінг з  питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці молодих працівників, який підготували голова ПК Тихомирова Н.О. та голова комісії з питань культ – масової роботи Лаврентьєва Н.В. Завдання заходу: підготовка колективу до збереження життя і зміцнення всіх складових здоров’я; формування превентивної культури з охорони праці в закладі освіти.   У бібліотеці працювала виставка літератури з охорони праці, підготовлена бібліотекарем школи Озеровою Л.О.

  Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя людини залежить від кожного, хто бере участь у трудовій та навчальній діяльності. Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження здоров’я та найціннішого – людського життя.

Голова профспілкового комітету Відродженської ЗШ І – ІІ ступенів Тихомирова Н.О.