image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Здорова дитина – здорова нація!

21:39 15.05.2018

Здоров’я – найбільша цінність, говорить народна мудрість. Це тому, що тільки за наявності здоров’я в людини є сили та наснага для справ, спілкування, творчості.

Коли в організмі щось болить, важко сконцентруватися на навчанні чи роботі, не хочеться розважатися. А сучасне життя вимагає від нас бути активними, тому ми маємо турбуватися про своє здоров’я. Берегти здоров’я треба з дитинства, а хвороби легше попередити, ніж лікувати.

Учні Спаської загальноосвітньої школи I – III ступенів долучилися до просвітницької  превентивної акції «За здоров’я дітей та молоді». Учні початкових класів прийняли активну участь у конкурсі «Зростаємо здоровими», де зобразили головні правила здорового способу життя. Також 6 квітня у школі вчителями фізичної культури був проведений «День здоров’я»,  під час якого учні виконали ранкову зарядку, приймали учать у спортивних спартакіада та змаганнях.

Також класними керівниками були проведені виховні години : «Шкідливі звички – наші вороги», під час яких вчителі нагадали учням, що шкідливі звички шкодять здоров’ю людини  та до чого може призвести паління,вживання наркотиків,  алкоголю, та  як вони впливають на організм дитини. Учні нашої школи прийняли активну участь у всіх заходах і вкотре довели що здорова дитина це запорука здорової нації.

Вчитель англійської мови   Бакай Д.А.