image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Єдність в ім’я Перемоги!

Напередодні Дня пам’яті та примирення Новобогданівська сільська рада ОТГ та школи, які розташовані на території об’єднаної громади, підтримали обласну молодіжну акцію – велоестафета «Єдність в ім’я  Перемоги!». Організували акцію Обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

Мета заходу – розвиток патріотичних почуттів, виховання пошани до історичної пам’яті, привернення уваги до подій Другої світової війни, пробудження інтересу до подій 1939-1945 років, підтримка ідей єдності, миру та перемоги.

Розпочали акцію у с. Відродження, де учні школи розповіли про своїх ветеранів, а потім відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника визволителям. Звідти і стартувала велоестафета. Наступна зупинка, згідно запланованому маршруту, була біля меморіалу загиблим воїнам у с. Новобогданівка, де естафету було передано учням місцевої школи. Всім присутнім педагог-організатор Новобогданівської ЗШ розповіла про трагічні події, що відбулися безпосередньо на території села, а учні школи виступили зі словами вдячності за героїчний подвиг шановних ветеранів. Далі учасники акції продовжили велоестафету до с. Троїцьке, звідти до с. Старобогданівка. В цих селах також відбулося покладання квітів та вшанування пам’яті героїв-визволителей.

Урочистий збір учасників акції зі всієї області відбувся 8 травня на Майдані Героїв у м. Запоріжжя, де представники від нашої громади взяли участь у створенні карти Запорізької області з маків, які були на учасниках велоестафети,  під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо!».

Новобогданівська сільська рада ОТГ вітає всіх зі святом Перемоги над нацизмом у Європі. Нехай пам’ять про ті героїчні роки, про небувалий подвиг українських фронтовиків і трудівників тилу завжди об’єднує нас та служить великим прикладом! Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого!