image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вшановуємо ветеранів

Михайлюта Іван Трофимович і учні з 3 і 1 класів. Автор статті Скороход Г.І.

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення — 8 травня та Дня перемоги — 9 травня в року в Новобогданівській ЗШ I-III ступенів провели ряд  виховних захід.

Підчас лінійки реквієм учні і педагоги вшанували подвиг українського народу, пам’ять про загиблих воїнів жертв війни, воєнних злочинів, депортацій. На уроках мужності школярі згадували трагічні події Другої Світової війни. В підготовці і проведенні патріотичних заходів для  учнів початкової школи  активну участь взяли старшокласники .

Урочистий захід «Пам’ятаємо. Перемагаємо»  відбулося в актовій залі. Гості свята переглянули документальний фільм про війну, учні школи виконували воєнні пісні, декламували вірші на героїчну та патріотичну тематику, була створена виставка про Другу світову війну бібліотекарем школи Сороковою Л.В. Хвилиною пам’яті вшанували учні школи та гості свята загиблих співвітчизників.

З великою шаною учні відвідали ветеранів вдома, подарували квіти, листівки з побажаннями. Пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я Перемоги та мирного життя наступних  поколінь.

Учні та педагоги Новобогданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів дякують та вітають всіх учасників Війни із славним і дорогим всім нам святом, Днем Перемоги.

Новобогданівська ЗШ І -ІІІ ступенів