image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Фронтовий і трудовий подвиг солдат-переможців запоріжці згадали з повагою і відсвяткували з пошаною у парку Перемоги

22:01 15.05.2018

Віддати данину пам’яті загиблим під час Другої світової війни героям і особисто подякувати ветеранам, які знаходяться серед нас, у парк Перемоги в Запоріжжі 9 травня прийшли тисячі людей.

Разом із запоріжцями, представниками всіх поколінь, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко поклали квіти до пам’ятного знака в парку Перемоги, ушанувавши героїчні дії тих, хто не повернувся з боїв Другої світової.

Звертаючись до запоріжців, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков зазначив, що ми завжди будемо вдячні нашим дідам і прадідам, які відстояли право наступним поколінням жити на своїй землі:

— Ми вклоняємось перед тими, хто загинув у тій страшній війні. Ми дякуємо тим, хто вижив, повернувся в свої міста і села, відбудував їх і передав наступним поколінням. Та нація, яка не пам’ятає минулого, не має майбутнього. А ми, українці, все пам’ятаємо, — сказав Єгор Семенков і, звертаючись до ветеранів, запевнив, що їхня Перемога, здобута кров’ю і потом, — в нашому ДНК, який ми передаємо нашим дітям, онукам і правнукам.

При цьому Єгор Семенков підкреслив, що місцева влада сьогодні працює над створенням економічно міцної України, в якій кожен громадянин отримував би якісні послуги і достойне життя.

73-тє свято перемоги із запоріжцями також розділили депутати Запорізької обласної ради Віктор Бусько, Ігор Жердєв, Роман Кузьменко, Юрій Ружин, Сергій Ткаченко. Крім того, до Запоріжжя завітали народні депутати України Олег Ляшко і Сергій Тарута.

Для запоріжців, які вирішили відсвяткувати День Перемоги у Парку Перемоги, міська влада організувала відпочинок на різні смаки і рінні вікові категорії: дитячі майстер-класи, спортивні змагання, перегляд хронічки воєнних років, яскраві концертні номери, польову кухню і смаколики для малечі.